NIMIRU Group

1 / 3
Caption Text
1 / 3
Caption Text
1 / 3
Caption Text

KREATIVITA - SPOLEHLIVOST - ODPOVĚDNOST

Úvodní stránka » O společnosti

O společnosti

Z historie

 
Společnost NIMIRU, spol. s r.o. byla založena v roce 1997 jako společnost poskytující služby v oblasti obchodu s nemovitostmi. Organizační záměr společnosti v době vzniku byl v brzké době vytvořit Realitní kancelář, která by byla konkurencí ostatním subjektům v obchodu s nemovitostmi v okrese Havlíčkův Brod. Hlavním momentem pro změnu orientace činnosti společnosti v obchodu s nemovitostmi, a to přechodem z oblasti poskytování služeb široké veřejnosti na specializující obor zajišťování obchodních případů pro přímé klienty, byl první obchodní případ řešený pro společnost Billa sro. ve městě Havlíčkův Brod.

 

 

Výstavba supermarketů

 

Právě od doby zajištění výstavby supermarketu Billa v Havlíčkově Brodě se vývoj společnosti již orientoval pouze na vyhledávání nemovitostívhodných pro komerční výstavbu a jejich zajištění pro klienty. Na základě dobrých výsledků a především i samotnou organizací společnosti, se v průběhu tří let činnosti okruh klientů rozšířil o všechny významné investory působící v České republice při výstavbě supermarketů a hypermarketů.

 

 

Důležité změny


Dalším významným momentem společnosti byla skutečnost, kdy pro klienta zajistila realizaci projektu na bázi developerské činnosti. Od této doby již společnost pracuje jako developerská společnost, která pro svoje klienty připraví kompletní projekt realizace výstavby obchodního centra včetně zajištění vhodné lokality, majetkoprávních vztahů, jiných práv a včetně vyřešení celé infrastruktury projektu s optimálním řešením dopravní situace, vedení inženýrských sítí a umístnění staveb, aby bylo zajištěno nejlepší využití nemovitostí, na kterých se projekt realizuje. V rámci developerské a inženýrské činnosti společnost zajišťuje projektovou činnost pro Územní řízení, Stavební povolení a samotnou realizaci stavby. Pilířem činnosti společnosti je profesionální přístup při realizaci projektu a při řešení problémů, které jsou součástí realizace těchto projektů.

 

 

Budoucnost


Společnost NIMIRU nyní svojí developerskou činnost systematicky organizuje a pro jednotlivé projekty si zakládá vlastní společnosti pod značkou PRIMUS, která každá je nositelem jednoho projektu. Projekty jsou kompletně řešeny od projektu až po stavbu a kolaudaci. Společnost se tak plně věnuje kompletnímu řešení vlastních projektů na klíč, včetně zajištění samotné výstavby.